راهنمای سفارش و رزرو غذا

ثبت سفارش همه روزه از ساعت 7 الی 23 | پشتیبانی : 0955 912 0913

کاشان پز

سوالات متداول

 رستوران یا آشپزخونه کاشان پز کجاست؟

کاشان پز رستوران و آشپزخونه نیست، بلکه یه مجموعه تهیه و توزیع غذای خونگیه که توسط بانوان همین شهر تهیه و توزیع میشه.


 √ چطوری میتونم من همین الان غذا سفارش بدم و تحویل بگیرم؟

بانوان کاشان پز واسه اینکه یه غذای باکیفیت، با مواد اولیه تازه، تحویل شما بدهند، باید از روز قبل بدونن چند نوع غذا و به چه تعداد سفارش دارن که هم به اندازه لازم مواد اولیه تازه تهیه کنند و هم غذای اضافی رو دستشون نمونه! خُلاصش اینکه شما میتونید از روز قبل واسه فردا سفارش بدین.
البته منویی به نام منوی طلائی و منوی نقره ای در سایت وجود داره که غذاهای خاصی داخلش ارائه میشه (غذاهایی که میشه در طول 1تا 3 ساعت آماده و طبخ کرد) و فقط از این منوها میتونید تا ساعت 10صبح از منوی نقره ای و تا ساعت 12 ظهر از منوی طلائی  واسه ناهار و واسه شام به ترتیب تا ساعت 16 و 18 همون روزتون ثبت سفارش کنید

√ سفارشم رو کجا بیام تحویل بگیرم؟

سفارشات شما فقط، توسط پیک به آدرسی که از شما موقع ثبت سفارش خواسته میشه ارسال می کنیم. و تحویل حضوری نداریم!
 


 √ از کجا مطمئن بشم غذاهاتون بهداشتیه؟

تمام بانوان شاغل در کاشان پز ملزم به اخذ کارت بهداشت از خانه بهداشت و سلامت هستند و همچنین کارشناس بهداشت کاشان پز به صورت سرزده از محل طبخ غذاها طبق چک لیست بازدید می کنه.
 
 √ میتونم غذایی که انتخاب میکنم رو سفارشی کنم؟

اگه تعداد سفارشتون از یک نوع غذا حداقل 3 پرس باشه چرا که نه...! ( کم نمک، کم چرب، ترش یا شیرین ، افزودن ادویه ای خاص و...)
 

√ چرا قیمت غذاهاتون بالاتر از بیرون برا هست؟

علت عمده این قضیه استفاده از برنج ایرانی با کیفیت و استفاده از گوشت تازه به جای گوشت یخ زده و کیفیت بالای غذاها می باشد.


 √ نحوه پرداخت به چه صورت هست؟

پرداخت و افزایش اعتبار به صورت آنلاین و توسط درگاه امن بانکی انجام میشه . شما میتونید هر بار به اندازه مبلغ سفارشتون پرداخت کنید و یا اینکه کیف پولتون رو شارژ کنید تا در خریدهای آینده یا وقتی که به کارت بانکیتون دسترسی ندارید ازش استفاده کنید.

امروز65
دیروز68
این هفته181
این ماه1008
مجموع4985
Wed 20 Jun 2018 21:43